Jana

MEIGIKUNSTNIK

On meigikunstnik juba 3 aastat ja on õppinud seda oma ala professionaalidelt. Oma töös kasutab alati kvaliteetseid tooteid ja hetke kõige paremaid tehnikaid.

On osalenud juba 3 aastat ka televisooni töödes. Tema osalusel on valminud mõned teleseriaalid, teleshowd ja “Eesti Tippmodell”.

Teostab kulmude modelleerimist ja keemilist värvimist.  Kuid ta pole lihtsalt meikar, ta oskab ka soenguid seada.

Eriti hästi tulevad välja lokid kuumade tangidega, kuid ka pruudisoengud on väga hästi teostatud ja püsivad kaua.

 

Airbrush meik ehk spreimeik on uue ajastu meik, mida nimetatakse ka HD-meigiks. See on allergiavaba, ei hõõrdu maha ega määri riideid. Spreimeik jääb nahal äärmiselt loomulik. Kuna see on veebaasil ja ei ummista poore ning laseb nahal hingata siis on see ka ülimalt kauapüsiv, püsides veatuna isegi kuni 18h.

Ligidalt vaadates tundub näonahk veatu, nagu ei olekski meiki peal. Seda meiki kandes on tunne nagu polekski üldse meiki peal. Kui soovid ükskõik millal perfektne ja veatu välja näha, ning ei soovi oma nägu paksu jumestuskreemikihi alla matta siis spreimeik on just Sinule mõeldud. Minu spreimeigitehnikaga võid Sa oma meigis kaunis välja näha ja muretult veeta iga peo.
Sobib suurepäraselt klientidele , kes igapäevaselt ei meigi end ja kardavad , et saavad liigselt meigitud. Parim valik noortele koolilõpu pidudeks. Spreimeiki soovitame ka meestele, kes lähevad esinduspilte tegema ja ka peigmeestele pulmadeks.Vaata galeriist pilte, mis on teostatud meikari poolt. Hea tulemuse saavutamiseks varuge alati aega, sest teenuse kestvus on 50-60 minutit.